V deň volieb nepíšem o voľbách ;)

Autor: Terézia Hnatičová | 10.3.2012 o 20:09 | (upravené 10.3.2012 o 20:58) Karma článku: 7,32 | Prečítané:  241x

Často sa sťažujem na to, že nemám talent. Som nespokojná s mnohými vecami a niekedy zabúdam na to všetko s čím by som mala byť spokojná. No prídu štastnejšie dni, kedy si uvedomím za čo všetko môžem byť v živote vďačná. A je toho neúrekom...

Tajomstvá. Máme ich neúrekom. Sem tam nejaké prezradíme a zase ideme ďalej. Vtedy máme pocit, že sa nám žije jednoduchšie, lebo je tu človek, ktorý zdieľa naše problémy.Moment, kedy sa svojho tajomstva zbavíme je moment, kedy ho zdelíme niekomu inému. A vyberáme si opatrne komu ich povieme. Predsa len, mnoho krát sú to pálčivé veci, ktoré nezatajujeme len tak pre nič za nič... Preto máme človeka, ktorému môžeme veriť. Vďaka Bohu za takých ľudí. No ešte viac by mali byť vďační tí, ktorým je takáto dôvera prejavovaná. To, že vám niekto prejaví dôveru je veľmi hodnotné. Prináša to so sebou veľkú zopodvednosť, ale aj radosť. Pocit, že som niekomu pomohla aspoň úsmevom je krásny. Nie kvôli mne, ale kvôli uvedomeniu si sebahodnoty, hodnoty človeka ako takého. Sme tu preto, aby sme si pomáhali navzájom...

Kamaráti.Mám vás veľa. Každodenných, občasných, intenzívnych či menej intenzívnych. No každý z vás mi niečo priniesol do života. Radosť, úsmev, vtip, niekedy zármutok či hnev. Rozprávame sa, smejeme sa, tancujeme a kričíme. Niekedy mĺkvo sedíme, inokedy debatujeme vo veľkom. Keď preberieme všetky zaujímavé novinky zo života, ideme hlbšie o tom, čo nás naozaj teší a čo nás naozaj trápi. O tom, čo nasleduje po tom ako povieme, že sa máme fajn. Lebo nikdy to nie je také jednoduché, mať sa iba fajn, vždy za tým je niečo hlbšie, neuveriteľne veľa emócií.

Ďakujem blízkym, ktorí mi pomáhajú. Ďakujem za vypočutie a ďakujem, že ma niekedy prebudíte do reality a poviete mi, aby som sa už ,,uvedomila". Vaša existencia umocňuje moju. Robí ma človekom akým naozaj som.

Vy viete či hovorím práve o Vás. Ďakujem za to, že mi veríte, za to, že ste ochotní vypočuť môj názor a diskutovať o mojích radách. Vám môžem byť neuveriťeľne vďačná, že ste mi prejavili dôveru a dovolili ste mi nahliadnuť do Vášho vnútorného sveta. Budem sa snažiť byť stále úprimná a stáť pri vás aj napriek pádom, tak ako to robíte Vy!

Aby som sa vrátila k úvodu, chcem len povedať, ĎAKUJEM za dôveru.Od mnohých... :)

Vaša Thea v krikľavej vetrovke ;)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Štátna poisťovňa nemá peniaze na zdravie. Manko je vyše 50 miliónov

Odhad peňažnej straty na základe analýzy spoločnosti Deloitte potvrdil pre SME finančný manažér a bývalý audítor Marián Jánoš.

DOMOV

Kde sa darí zločinu? Policajti prekreslili mapy kriminality

Polícia hlási viac násilností a mravnostnej kriminality.

TECH

Poruchy spánku, bolesti hlavy. Aké sú dôsledky zmeny času

Zmätok, nepríjemné posuny aj ranná neistota.


Už ste čítali?